Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie

szukaj >

bip_logo_pl
odstep
Lista elektronicznych adresów poczto-wych starostwa

 

 

 

Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie

 

powiat@pow.dzierzoniow.pl

Sekretariat (główna skrzynka starostwa)

starostwo@pow.dzierzoniow.pl

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

sekretarz@pow.dzierzoniow.pl

Sekretarz Powiatu

 

Biuro Promocji i Informacji (BP) 

rzecznik@pow.dzierzoniow.pl 

promocja@pow.dzierzoniow.pl

Rzecznik Prasowy

Stanowisko ds. promocji

 

 

Powiatowy Rzecznik Konsumentów (RK) 

rzecznikkons@pow.dzierzoniow.pl

Powiatowy Rzecznik Konsumentów

 

 

Wydział Budżetowo-Finansowy (BF) 

skarbnik@pow.dzierzoniow.pl

Skarbnik Powiatu

ksiegowy@pow.dzierzoniow.pl

Główny Księgowy

 

 

Wydział Geodezji, Katastru i Nieruchomości (GK) 

geodezja@pow.dzierzoniow.pl

Wydział GK

zud@pow.dzierzoniow.pl

Przewodniczący Narady Koordynacyjnej

gospodarka@pow.dzierzoniow.pl

Gospodarka Nieruchomościami

ośrodek@pow.dzierzonoiw.pl

Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej

 

 

Biuro Audytu i Kontroli (AW) 

audytor@pow.dzierzoniow.pl

Audytor Wewnętrzny

 

 

Wydział Urbanistyki, Architektury i Budownictwa (BA) 

architektura@pow.dzierzoniow.pl

Wydział BA

 

 

Wydział Edukacji i Kultury (EK) 

oswiata@pow.dzierzoniow.pl

Wydział EK

 

 

Wydział Komunikacji i Transportu (KT) 

komunikacja@pow.dzierzoniow.pl

Wydział KT

kierowca@pow.dzierzoniow.pl

Ewidencja Kierowców

pojazd@pow.dzierzoniow.pl

Ewidencja Pojazdów

transport@pow.dzierzoniow.pl

Transport, Przewozy i Zarządzanie Ruchem

 

 

Wydział Bezpieczeństwa i Spraw Obywatelskich (SO) 

sprawyobyw@pow.dzierzoniow.pl

Biuro SO

pczk@pow.dzierzoniow.pl

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego

 

 

Wydział Ochrony Środowiska i Rozwoju (RL) 

ochr_srod@pow.dzierzoniow.pl

Wydział RL

promocja@pow.dzierzoniow.pl

Promocja Powiatu

turystyka@pow.dzierzoniow.pl

Sport i Turystyka

 

 

Zespół Radców (ZR) 

radca@pow.dzierzoniow.pl

Zespół Radców

 

 

Wydział Organizacyjny (OR) 

organizacyjny@pow.dzierzoniow.pl

Wydział OR

it@pow.dzierzoniow.pl

Zespół Informatyków

 

Biuro Rady Powiatu Dzierżoniowskiego (BR) 

rada@pow.dzierzoniow.pl

Biuro Rady Powiatu

mkowal@pow.dzierzoniow.pl

Przewodniczący Rady Powiatu



Uwaga dla użytkowników programu Mozilla Firefox

W celu poprawnego wydruku formularzy opublikowanych w formacie pdf, konieczne może być uprzednie zmodyfikowanie ustawień programu poprzez menu Narzędzia - Opcje - Aplikacje - Portable Document Format (PDF) : Wtyczka Adobe Acrobat (w programie Firefox).



Biuletyn Informacji Publicznej administrator: Piotr Wielgos
tel.: 74 8321864; e-mail: it@pow.dzierzoniow.pl


Osoba odpowiedzialna za treść: Renata Pilśniak
Data modyfikacji: 2015/11/26 11:10:10
Redaktor: Renata Pilśniak