Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie

szukaj >

bip_logo_pl
odstep
Ogłoszenie o wyniku naboru

 

Starostwo Powiatowe
w Dzierżoniowie
ul. Rynek 27
58-200 Dzierżoniów

 

OR.210.10.2017

 

INFORMACJA O WYNIKU NABORU

 

na 2 wolne stanowiska urzędnicze młodszego referenta do obsługi procesu pozyskania danych i tworzenia baz danych BDOT500 i GESUT w ramach projektu „Platforma Elektronicznych Usług Geodezyjnych – PEUG”  w Wydziale Geodezji, Katastru i Nieruchomości.

 

Wicestarosta informuje, że w wyniku przeprowadzonego otwartego i konkurencyjnego naboru na 2 wolne stanowiska urzędnicze podinspektora ds. ewidencji młodszego referenta do obsługi procesu pozyskania danych i tworzenia baz danych BDOT500 i GESUT w ramach projektu „Platforma Elektronicznych Usług Geodezyjnych – PEUG”  w Wydziale Geodezji, Katastru i Nieruchomości wybrane zostały Pani Kamila Szydłowska, zamieszkała w Dzierżoniowie i Pani Ewelina Gacek, zamieszkała w Olesznej.

 

Uzasadnienie dokonanego wyboru:

Kandydatury Pani Kamili Szydłowskiej i Pani Eweliny Gacek spełniły oczekiwania Komisji Rekrutacyjnej.

    Kandydatki spełniły wymogi formalne określone w ogłoszeniu o naborze. Zastosowane techniki i metody naboru pokazały, że obie Panie posiadają kompetencje oraz wiedzę merytoryczną wymaganą na stanowisku, o które się ubiegały. Ponadto posiadane cechy osobowościowe kandydatek gwarantują prawidłowe i rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków.

 

Dzierżoniów, dnia 28 września 2017 r.

Przewodniczący Komisji Rekrutacyjnej
/-/Zbigniew Dragan
Sekretarz PowiatuUwaga dla użytkowników programu Mozilla Firefox

W celu poprawnego wydruku formularzy opublikowanych w formacie pdf, konieczne może być uprzednie zmodyfikowanie ustawień programu poprzez menu Narzędzia - Opcje - Aplikacje - Portable Document Format (PDF) : Wtyczka Adobe Acrobat (w programie Firefox).Biuletyn Informacji Publicznej administrator: Piotr Wielgos
tel.: 74 8321864; e-mail: it@pow.dzierzoniow.pl


Osoba odpowiedzialna za treść: Renata Pilśniak
Data modyfikacji: 2017/09/28 14:58:47
Redaktor: Administrator