Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie

szukaj >

bip_logo_pl
odstep
Skład Zarządu Powiatu poprzednich kadencji

Skład Zarządu Powiatu poprzednich kadencji 

 

Poprzednie kadencje Zarządu Powiatu

 

I kadencja (1998-2002)

Starosta:
Piotr Wiśniowski (10.11.1998r.- 2002r.)

Wicestarosta:
Maciej Weznerowicz (10.11.1998r.-2002r.)


Członkowie Zarządu Powiatu (10.11.1998r.- 2002r.):
Zbigniew Rak
Zbigniew Jednoróg
Kazimierz Wszoła
Aleksander Szablewski



II kadencja (2002- 2006)

 

Starosta:
Zbigniew Rak (26.11.2002r.- 31.10.2003r.)

Wicestarosta:
Zbigniew Basisty (30.11.2002r.- 31.10.2003r.)

 

Członkowie Zarządu Powiatu:
Ferdynand Ardelli (30.11.2002r.- 31.10.2003r.)
Andrzej Bartoszyński (30.11.2002r.- 31.10.2003r.)
Jan Janik (30.11.2002r.- 31.10.2003r.)

 

Starosta:
Zbigniew Skowroński (17.11.2003r.- 2006r.)

Wicestarosta:
Janusz Cąber (17.11.2003r.- 2006r.)

 

Członkowie Zarządu Powiatu:
Wiesław Kaptur (17.11.2003r.- 2006r.)
Adam Kożuch (17.11.2003r.- 2006r.),
Kazimierz Wszoła (17.11.2003r.- 2006r.)

 

III kadencja (2006 - 2010)

 

Starosta:
Janusz Guzdek (27.11.2006 – 1.12.2010r.)

Wicestarosta:
Dariusz Kucharski (27.11.2006 – 1.12.2010r.)

 

Członkowie Zarządu Powiatu:
Marek Chmielewski (27.11.2006 – 29.05.2007r.) - Piotr Łyżwa (26.06.2006 – 25.1.2011r.)
Kazimierz Janeczko (27.11.2006 – 1.12.2010r.)
Danuta Sitnik (27.11.2006 – 1.12.2010r.)

 

IV kadencja (2010 - 2014)

 

Starosta:
Janusz Guzdek (1.12.2010 - 12.12.2014r.)

Wicestarosta:
Dariusz Kucharski (1.12.2010 - 12.12.2014r.)

 

Członkowie Zarządu Powiatiu:
Marian Kowal (1.12.2010 - 12.12.2014r.)
Henryk Smolny (1.12.2010 - 12.12.2014r.)



Uwaga dla użytkowników programu Mozilla Firefox

W celu poprawnego wydruku formularzy opublikowanych w formacie pdf, konieczne może być uprzednie zmodyfikowanie ustawień programu poprzez menu Narzędzia - Opcje - Aplikacje - Portable Document Format (PDF) : Wtyczka Adobe Acrobat (w programie Firefox).



Biuletyn Informacji Publicznej administrator: Piotr Wielgos
tel.: 74 8321864; e-mail: it@pow.dzierzoniow.pl


Osoba odpowiedzialna za treść: Renata Pilśniak
Data modyfikacji: 2014/12/15 08:47:57
Redaktor: Renata Pilśniak