Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Informacje podstawowe o Zespole Szkół w Pieszycach

Zespół Szkół im. ks. Jana Dzierżonia został rozwiązany z dniem 31 sierpnia 2020 r. w związku z likwidacją wszystkich szkół i placówek wchodzących w skład Zespołu:

 

  1. Technikum w Pieszycach 
  2. Branżowej Szkoły I stopnia w Pieszycach 
  3. Szkoły Policealnej w Pieszycach 
  4. Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Pieszycach 

 

Kształcenie w zawodach: technik spedytor i technik technologii żywności z dniem 1 września 2020 r. zostało przeniesione z Technikum w Pieszycach do Technikum nr 2 w Dzierżoniowie wchodzącego w skład Zespołu Szkół nr 2 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Dzierżoniowie.

W Branżowej Szkole I stopnia z uwagi na brak uczniów nie zachodził obowiązek zapewnienia możliwości kontynuowania kształcenia. Również w Szkole Policealnej nie było prowadzone kształcenie z uwagi na brak chętnych do kontynuacji nauki w tego typu szkole.

Linki do uchwał Rady Powiatu Dzierżoniowskiego związanych z rozwiązaniem Zespołu Szkół w Pieszycach 

Powiadom znajomego